Київ

ЖК Автограф

Квартира насправді складається з двох квартир: двох та трикімнатної квартири, які ми об'єднали. Дизайн виконувався у легкому сучасному стилі, у пастельних, непомітних кольорах. Стелі простої форми, зі світлодіодним підсвічуванням по периметру, створюють легкість у приміщеннях. Стіни покриті різними видами декоративних штукатурок від компанії Caparol.

На підлозі використовувалася тришарова паркетна дошка Timberwise (Фінляндія), укладена "ялинкою" по всій квартирі. І кухня та спальні мають один вид підлогового покриття, що дозволяє простору бути безперервним. Лак, яким покритий паркет, робить його більш зносостійким і водостійким у порівнянні з покриттям з масло-віску.
Зробити квартиру розділеною на дві різні частини: чоловічу та жіночу. У кожній із частин квартири має бути своя спальня та своя зона відпочинку

Інтер'єр наповнений декоративними елементами на стінах – це і Orac(Бельгія) декор, різні види декоративних штукатурок, акрилові наклейки та фото шпалери. Також інтер'єр досить барвистий, тому що в ньому використовується група із 4 кольорів.

Рік
2023
Розмір
157м²
Клієнт
Костя
Локація
Київ
Тип проєкту
Приватний, Комплексний ремонт
Статус
Закінчене будівництво