Київ

ЖК Альтер-Его

Ми розробили дизайн 2-кімнатної квартири площею 72 м2. Об'єкт знаходиться у самому центрі Києва. Місце дуже тихе, бо поряд немає проїжджих доріг. Зовсім поруч знаходиться будівля федерації футболу України в якій, до речі, чудова їдальня:)

У квартирі реалізовано канальне кондиціювання із використанням низько напірного кондиціонера від компанії Cooper & Hunter. Тут було використано останні моделі інверторних кондиціонерів від виробника. Тепер не потрібно турбуватися про прокладання труб для конденсату, вбудована помпа дозволяє уникнути проблем із ухилом.

На стінах у нас декоративне фарбування. Вперше ми використали покриття від італійського виробника Cebos. Шовк даного виробника відрізняється від усього з чим ми раніше працювали, прекрасна текстура на дотик і відмінний візуал. Покриття спеціальним лаком дає відчуття замші та злегка матує поверхню.
Також в даному інтер'єрі ми рясно використовуємо дерев'яні панелі покриті масло-віском. У ванній на стінах і підлозі плитка Surface, на кухні і в коридорі treverkview marazzi.

Рік
2023
Розмір
72 м²
Клієнт
Олександр
Локація
Київ
Тип проєкту
Приватний, Комплексний ремонт
Статус
Закінчений ремонт